Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
417
Vaatamised
23/05/2005 11:13 e.l.
Tere küsimus: on vaja arvestada puhkusetasu 6 kuu eest, töötaja tuli tööle 29. november ja sai kahe päeva eest palka 300 kr. Järgnevatel kuudel oli tööl kõik graafikujärgsed päevad, palgad olid erinevad lisatasude tõttu. Kas keskmise päevatasu arvestamiseks tuleb novembris arvestada neid 2 päeva või ikka 30 kalendripäeva?
23/05/2005 1:26 p.l.
novembrist läheb arvesse 2 kalendripäeva.