Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
235
Vaatamised
21/01/2008 2:00 p.l.
Küsimus siis järgmine: Kui ma võtan puhkuse 28.07-26.08, kas siis puhkuse raha arvestuse sisse läheb ka detsembris saadud preemiaraha? (ja selle võrra suureneb natuke puhkuseraha)
21/01/2008 2:09 p.l.
Ei lähe, aluseks jaan-juuni kuude eest väljateenitud töötasud.