Jäta menüü vahele
puhkuse" toetus"
 
Notifications
Clear all

puhkuse" toetus"

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
246 Vaatamised
 rita
(@rita)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4373]

Kas makstakse mõnes asutuses-firmas nn. puhkuse toetust,s.t et puhkuselt tulles saab veel mingi summa raha?Kas see on siis firma sisene algatus?



   
Tsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

maksta võib igasuguseid asju, firma oma asi.



   
ReplyTsiteeri
(@kusimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas juht võib maksta töötajale puhkusetoetust oma suva järgi või on selle kohta ka olemas seaduses mingi säte? (ühele maksab ja teisele ei maksa)



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seadust puhkusetoetuse maksmise kohustuse kohta ei ole. Eks iga firma kehtestab ise millistel alustel või kas maksab töötajale preemiat või puhkuse toetust.



   
ReplyTsiteeri