Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
246
Vaatamised
Topic starter
04/09/2007 2:22 p.l.
Kas makstakse mõnes asutuses-firmas nn. puhkuse toetust,s.t et puhkuselt tulles saab veel mingi summa raha?Kas see on siis firma sisene algatus?
04/09/2007 3:43 p.l.
maksta võib igasuguseid asju, firma oma asi.
05/09/2007 5:49 p.l.
Kas juht võib maksta töötajale puhkusetoetust oma suva järgi või on selle kohta ka olemas seaduses mingi säte? (ühele maksab ja teisele ei maksa)
05/09/2007 5:58 p.l.
Seadust puhkusetoetuse maksmise kohustuse kohta ei ole. Eks iga firma kehtestab ise millistel alustel või kas maksab töötajale preemiat või puhkuse toetust.