personali hulgas on ka inimene kelle tähtajaline leping lõpeb aprillis. kuna üldiselt meil puhkused suvel (juuni- august)-kas ka see inimene tuleb puhkuse graafikusse lisada, sest lepingu lõppedes saab ta ju ikkagi oma töötatud aja eest puhkuse kompensatsiooni?
Oleneb kui pikaks ajaks on tööleping sõlmitud kui üle kuue kuu siis võib ta tahta ja ka õigus on enne aprilli kuud kui kuus kuud töötatud ka puhkust kasutada võrdeliselt töötatud ajaga.
Kui inimesel on tähtajaline leping, siis saab ta puhkusekompensatsiooni, mitte puhkust.
Tähtajaline tööleping võib olla sõlmitud kuni 5-ks aastaks,kuidas siis puhkusega jääb?
Kus selline asi kirjas on,et tähtajalise töölepinguga puhkust ei saa? Küsimus esitatud eneseharimise mõttes.
Piret peaks vastama jah nüüd kus see kirjas on?
Enne midagi arvamist peaks seaduse § leidma mis väidet ka kinnitaks.
mina paneks ta küll graafikusse,kes teab võibolla pikendatakse töölepingut ja kui ei pikendata, mis siis, saab ju sel juhul puhkusekomp.