Jäta menüü vahele
puhkusegraafiku koo...
 
Notifications
Clear all

puhkusegraafiku koostamine

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
 hela
(@hela)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4942]

personali hulgas on ka inimene kelle tähtajaline leping lõpeb aprillis. kuna üldiselt meil puhkused suvel (juuni- august)-kas ka see inimene tuleb puhkuse graafikusse lisada, sest lepingu lõppedes saab ta ju ikkagi oma töötatud aja eest puhkuse kompensatsiooni?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oleneb kui pikaks ajaks on tööleping sõlmitud kui üle kuue kuu siis võib ta tahta ja ka õigus on enne aprilli kuud kui kuus kuud töötatud ka puhkust kasutada võrdeliselt töötatud ajaga.



   
ReplyTsiteeri
(@Piret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui inimesel on tähtajaline leping, siis saab ta puhkusekompensatsiooni, mitte puhkust.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tähtajaline tööleping võib olla sõlmitud kuni 5-ks aastaks,kuidas siis puhkusega jääb?
Kus selline asi kirjas on,et tähtajalise töölepinguga puhkust ei saa? Küsimus esitatud eneseharimise mõttes.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Piret peaks vastama jah nüüd kus see kirjas on?
Enne midagi arvamist peaks seaduse § leidma mis väidet ka kinnitaks.



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mina paneks ta küll graafikusse,kes teab võibolla pikendatakse töölepingut ja kui ei pikendata, mis siis, saab ju sel juhul puhkusekomp.



   
ReplyTsiteeri