Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
242
Vaatamised
20/01/2008 8:25 p.l.
Kui ma lähens ajateenistusse ning tööleping tööjuures peatatakse selleks ajaks, siis kas see aeg mis ma ajateenistuses olen siis kas selle aja eest saan ma ka pärast puhkust. Olen kuulnud et selle aja eest on ka õigust puhkust pärst tööjuurest saada?
21/01/2008 12:47 e.l.
On õigus saada puhkust ajateenistuses viibitud aja eest.