Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
349
Vaatamised
10/05/2006 2:35 p.l.
Võeti 01.12.05 tööle asendusõpetajaks endine nüüd tegelikult pensionil olev õpetaja, et kui tarvis asendada siis asendaja olemas, aga see tähendas seda et igas kuus asendusi polnud.
Dets eest 250.-
jaan eest 0.-
Veebr eest 375.-
Märts eest 0.-
Aprill eest 380.-
Nüüd lõpetatakse tööleping ja tarvis arvestada puhkusekompensatsiooni ju.
Kas ma teen õigesti kui võtan kogu saadud palga ja jagan kogu selle ajavahemiku (01.12.05- 10.05.06) kal.päevadega v.a riiklikud pühad muidugi?