Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
762
Vaatamised
Topic starter
11/06/2004 3:29 p.l.
Töötaja on saanud iga kuu konkreetset palka.Täna pean vormistama lõpparve.Kas arvutamisel võtan aluseks kuus eelmist kuud, millest arvutan maha kal.päevad-riigip.-haiguspäevad.Saan keskmise päevatasu ja korrutan saada olevate puhk.päevadega.Sellisel juhul ju töötaja kaotab rahas või on mingi seaduse punkt kuskil, et peab saama kuu palga järgi raha?
11/06/2004 4:12 p.l.
Lõpparve puhkuse komp. arvestatakse 6 kuu keskmise järgi. kui ta läheks lihtsalt puhkusele, siis võib säilitada palga - vasatavalt sisekorra eeskirjadele või käskkirjale kus on määratud millist arvutamise varianti rakendatakse
16/06/2004 3:33 p.l.
lõpparvel puhkusekomp alati keskmise päevatasu järgi