Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
323
Vaatamised
25/10/2006 1:42 p.l.
Kui töötaja kirjutas avaldusele saada puhkust esmaspäevast reedeni, kas ma pean siis arvestama 5 või 7 päeva puhkust talle?
25/10/2006 2:02 p.l.
Töötaja märkis ju 5 päeva.
25/10/2006 2:39 p.l.
Puhkuseseadus ei sätesta, et puhkus peab kestma esmaspäevast pühapäevani, vaid et üks puhkuse osa peab olema 14 kp.See muidugi ei tähenda, et esimene puhkuse osa peab kindlasti 14 kp olema.
Arvestad 5 kp. eest puhkusetasu.