Kas puhkuseperiood muutub, kui töötaja saab puhkust kätte vaid niipalju, kui ta on puhkusele minemise hetkeks välja teeninud. Nt kui mul 28 kalendripäeva puhkust (puhkuse toimumise ajaks olen välja teeninud 14 kp), tööle tulin 03.12.2007 ja puhkus algab 01.06.2008. Kas siis puhkuseperiood on ikka aasta aega või kuni puhkuse alguseni. Loodan, et minu küsimus on arusaadav.
Ei saanud hästi küsimusest aru, aga:
kui sa puhkad 14 päeva, siis on sinu puhkuseperiood 03.12.07 - 02.06.08;
kui sa puhkad 28 päeva, siis puhkad perioodi 03.12.07 - 02.12.08 eest.
Segane see mu küsimus jah. Kui ma puhklan 14 päeva, siis milline on mu puhkuseperiood järgmisel aastal kui võtan terve puhkuse välja. Kas siis algab minu puhkuseperiood 02.06.08. Äkki niipidi on arusaadavam, see minu küsimus.