Jäta menüü vahele
Puhkuseraha arvutam...
 
Notifications
Clear all

Puhkuseraha arvutamine

10 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
390 Vaatamised
 piia
(@piia)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 9
Topic starter   [#1978]

Töötaja puudus töölt 5 päeva, mis sai hiljem vormistatud palgata puhkusena. Kas arvestada puhkuseraha arvestamisel maha või mitte?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei. Palgata puhkus alates 14 päeva ja rohkem arvatakse maha.



   
ReplyTsiteeri
 piia
(@piia)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 9
Topic starter  

Kust selle kohta lugeda saab?



   
ReplyTsiteeri
(@lepatriinu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mind ka huvitab?
to tsura: kas kogemusi, viiteid või kust otsida rootsi teatud ehituseriala min tunni palka. olen netist otsinud - no ei saa pihta. eks seal samamoodi kollektiivlepingutega paika pandud nagu soomeski aga mind huvitab ROOTSI.
AIDAKE MIND!!! keegi



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vabariigi Valitsuse 15.aug.2001.a.määrus nr.275 "Keskmise palga arvutamise kord"
Siin on küll kirjas,et lihtsalt palgata puhkus,ei ole 14 pv mainitud, tööpäevadest lahutada mõjuva põhjusega puudumise päevad(haigus,puhkus,õppepuhkus,palgata puhkus, tööandja loal puudumine jm.)



   
ReplyTsiteeri
(@lepatriinu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

KESKMISE PALGA ARVUTAMISE KORD
§1 ütleb ju
keskmist palka on vaja:
SÄILITAMISEKS - nt õppepuhkus jm
TAGAMISEKS - nt töölähetus, ülevvimine odavamale tööle jne
SELLE MAKSMISE JUHTUDEKS - TL lõpet hüvitised, lõpparvega viivitamine, ka tööraamatu kätteandmine



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tean, et 14 päeva, aga kust seda võtsin, ei mäleta... Otsin üles ja annan teada.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tore on ,saab jälle targemaks , mina ilmselt ei suuda kõiki tarkusi jälgida või olen lihtsalt laisk,aga seda ei taha ju eriti tunnistada. Jõudu!



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Otsisin, leidsin üles. See oli minu vana töösisekorraeeskiri, milles töötajatele soodsama sätte kehtestasime.
Tuhat vabandust, et teid eksitasin. Veelkord veendusin, et lihtsalt mälu usaldada ei saa. Iga kord kui sõna poetad, tuleb eelnevalt üle kontrollida. Veelkord, palun vabandust!



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole hullu! Inimene on ikkagi inimene!



   
ReplyTsiteeri