Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
246
Vaatamised
23/01/2008 11:15 p.l.
..arvestatakse eelmise 6kuu väljamaksete pealt.kuid ega sinna sisse ju lähetused ei lähe?ikka vaid need summad,mis TSD-s kajastatud?
ja kas siis võtan need eelneva 6kuu tsd summad ja jagan 6kuu tööpäevade arvuga või kuidas?
24/01/2008 10:08 e.l.
Puhkust antakse kal. päevades ja jagatakse kal. päevadega ( miinus puhkus-pühad-haiguspäevad)
Loe läbi:
PUHKUSETASU ARVUTAMISE KORD
Vastu võetud Vabariigi Valitsuse 23.08. 2001. a määrusega nr 278 ( RT I 2001, 71, 433), jõustunud 1. 01. 2002.