Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
244
Vaatamised
Topic starter
24/01/2008 1:06 p.l.
Firmal pole tööd anda olnud novembrist alates, aga on maksnud iga kuu töötajatele miinimum tasu. Nüüd öeldi, et firmal pankrot ja rahasid pole. Tööleping lõpetamata. Kuidas toimib nüüd firma edasi ja mida peaks töötaja tegema? Kas firma peab veel mingi tasu või midagi selliset veel töötajatele maksma? Või tuleks pöörduda töökaitsesse?
24/01/2008 1:35 p.l.
Juhul kui tõesti tuleb pankrot,siis selle otsuse teeb kohus ja töötajate töölepingud lõpetab pankrotihaldur.Pankroti puhul rahade maksmisel on kindel kord ja täpsema selgituse saamiseks võiks tõesti pöörduda tööinspektsiooni poole.