Jäta menüü vahele
Pankrot
 
Notifications
Clear all

Pankrot

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
244 Vaatamised
(@Missaab?)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4964]

Firmal pole tööd anda olnud novembrist alates, aga on maksnud iga kuu töötajatele miinimum tasu. Nüüd öeldi, et firmal pankrot ja rahasid pole. Tööleping lõpetamata. Kuidas toimib nüüd firma edasi ja mida peaks töötaja tegema? Kas firma peab veel mingi tasu või midagi selliset veel töötajatele maksma? Või tuleks pöörduda töökaitsesse?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juhul kui tõesti tuleb pankrot,siis selle otsuse teeb kohus ja töötajate töölepingud lõpetab pankrotihaldur.Pankroti puhul rahade maksmisel on kindel kord ja täpsema selgituse saamiseks võiks tõesti pöörduda tööinspektsiooni poole.



   
ReplyTsiteeri