Jäta menüü vahele
puhkusetasu
 
Notifications
Clear all

puhkusetasu

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
831 Vaatamised
(@Vallo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8777]

tere! Olin 18 novembrist 2011 kuni 15 maini 2012 haiguslehel. 16 mais asusin tööle. Kuidas sel juhul arvestatakse puhkuseraha? tänan.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Puhkusetasu arvutatakse vastavalt määrusele "Keskmise töötasu maksmise tingimused ja kord"
https://www.riigiteataja.ee/akt/111102011008
ehk siis põhiline on millal puhkus algab sealt siis juba edasi määrus abiks.



   
ReplyTsiteeri
(@Vallo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänan vastuse eest aga küsin ikka veel. Kui puhkus algab 28 mai siis kuuekuu keskmisepalka arvutamisel võetakse 1 november 2011 kuni 30 aprill 2012 ja haigusepäevad ei lähe arvesse või mai -oktoober 2011 ja kui puhkus 4 juunist siis detsember2011- mai 2012 / haigusepäevad ikka ei lähe arvesse?/??



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui puhkus algab 28 mai siis jah võetakse 1 november 2011 kuni 30 aprill 2012 ja jah haiguspäevad lahutatakse.
Kui puhkus algab 4 juunist siis võetakse samuti aluseks nov-aprill ja haiguspäevad ikka lahutatakse.



   
ReplyTsiteeri