Jäta menüü vahele
SM ja töövõtuleping
 
Notifications
Clear all

SM ja töövõtuleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
758 Vaatamised
(@urmas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8778]

Võtan tööle inimese 2 kuuks töövõtulepinguga. Saan aru, et haigekassale andmeid ei pea esitama kuna töövõtuleping on alla 3 kuu. Kas sotsiaalmaksu pean sellegipoolest maksma?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah loomulikult tuleb SM ikka maksta. Aga seda siis tegelikult tasult, isegi siis, kui tasu jääb alla miinimumi ja maksuvabastuse avaldus on esitatud.



   
ReplyTsiteeri