Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
409
Vaatamised
24/09/2010 12:18 p.l.
Kui tööandja teeb iga kuu töötajatega kokkuleppe, et reeded on töövabad, kuna tööd ei ole, siis kas selline töölt puudumine kuulub Töölepingu seaduse § 19 alla? Ehk siis, et kas nende puudutud päevade eest arvutatakse puhkusereservi täies mahus ja kas puhkusetasu arvestamisel lahutatakse need puudutud päevad maha kalendripäevadest?
24/09/2010 8:29 p.l.
Sisuliselt on tegemist TL muudatusega poolte kokkuleppel siis ju?