Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
504
Vaatamised
Topic starter
24/09/2010 1:07 p.l.
Küsimus selline et kas sõidutunnid lähevad töötundide arvestusse või mitte?
24/09/2010 8:33 p.l.
Reeglina lähevad.
Topic starter
24/09/2010 8:55 p.l.
Probleem nimelt selline et alates 2009 a. kevadest meile lähetuste sõidutunde ei maksta, põhjendati sellega et me ei tee sellel ajal tööd, et nemad "lõbusõitu" kinni ei maksa. Eile leitsin selle artikli http://www.hrm.ee/?p=503 ning otsustasin asjaga tegelema hakata. Soovikski rohkem infot. Kuhu ja kelle poole pöörduda, millist tõestusmaterjali mul selleks vaja on. Firmase tööle asumisest saati olen ma endajaoks kirjutanud ülese enamasti kõik töötunnid koos objekti nimetuse ja kuupäevaliselt, alles on ka enamus palgalehti.