Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
261
Vaatamised
Topic starter
10/06/2007 12:30 p.l.
Töötaja puhkab 04.06 kuni 22.06.07 ja puhkusetasu on välja makstud. Nüüd otsustati maksta töötajale preemiat I poolaasta töötulemuste eest. Kas sellisel juhul peaks töötaja puhkusetasu ümber arvutama ehk keskmise arvestusse ka nüüd preemiana saadava summa (proportsionaalselt)?