Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
257
Vaatamised
Topic starter
10/06/2007 11:28 p.l.
Probleem järgmine:
Olen hetkel puhkusel ja sooviks töölt lahkuda (olen firmas tööl olnud 1,5 aastat). Kas lahkumisavalduse andmise hetkest hakkab 30 päeva jooksma või alles pärast puhkus? Kas firmajuhil on õigus puhkus katkestada?
Paluks kiiret vastust, sest sooviks järgmisel nädalal lahkumisavalduse anda.
10/06/2007 11:48 p.l.
Töötaja võib esitada lahkumisavalduse millal soovib seda ka puhkuseajal, üks kuu etteteatamist hakkab jooksma ikka avalduse esitamisest, ei ole tööandjal õigus puhkust katkestada lahkumisavalduse esitamise pärast.