mitu kuud võib puudega inimene aasta jooksul sinisel lehel olla.Kas on sedasi,et on poolteist kuud haige ja siis on nädal aega tööl ja jälle võtab sinise lehe?Sedasi on ta juba mitu aastat mänginud.Lahti ei saa teda ka lasta.Seadus ei luba invaliidi lahti lasta.Kust saaks sellisele probleemile lahendust?
mis sa nutad?ole õnnelik et sul tänapäeval veel tööd on
Mis tähendab puudega???
Töövõimetuspensioni saaval töötaval inimesel, kes on haiguslehel haiguse või vigastuse tõttu, mille pärast määrati talle töövõimetuspension, on õigus saada haigushüvitist kalendriaastas ühe haiguse korral järjest kuni 60 ja kokku kuni 90 kalendripäeva eest.
Haiguslehe võib arst vajadusel väljastada ka pikemaks ajaks kui hüvitise maksmise periood. Piirang on ainult hüvitise maksmise perioodil, mitte haiguslehe kestvusel.
Mis seadust see on mis ei luba invaliidiga TL lõpetamist?
Ja veel tahaks küsida miks te talle palka makstate kui ta haiguslehel on? Teema pealisest jääb selline mulje, et tööd mitte tegemise eest maksate palka ikka.