Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
234
Vaatamised
Topic starter
22/01/2008 12:49 p.l.
Kui firma töötajate nimekirjas on ka Läti töötajaid,kas tööraamatud tuleb väljastada Eesti omad või võib kasutada ka nende "rohelisi"?