Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
293
Vaatamised
24/02/2007 7:51 p.l.
tere.
Tänan teid kõiki kes aitasid ja antsid nõu tööandja suhtes....
järgmine nädal ootab mind ees töövaidluskomisjon....
hoidke mulle siis pöialt...