Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
293
Vaatamised
25/02/2007 2:22 e.l.
Teenistuja esitas 5.veebruaril avalduse teenistussuhte lõpetamiseks omal algatusel ühekuulise etteteatamisajaga, aga millal on teenistussuhte lõpetamise kuupäev? Kas 4. või 5. märtsil?
25/02/2007 5:34 p.l.
05. märtsil.