Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
240
Vaatamised
16/01/2008 10:44 p.l.
Kui mul oleks 15 päeva puhkust tööjuurest saada, siis kas need oleks mõtekas võtta välja enne rasedus- ja sünnituspuhkust või ükskord siis kui tööle tagasi lähen! Kuidas rahaliselt kasulikum oleks?
16/01/2008 10:50 p.l.
Meil ei ole sinu tasudest õrna aimugi, et soovitada kasulikust!!!
18/01/2008 9:28 e.l.
Olen kuupalgaline, iga kuu üks ja sama summa ei ole ka mingeid lisatasusid saanud.
18/01/2008 12:30 p.l.
Suurt vahet pole, otsus tee hoopis alusel millal tahad puhata kas enne sünnituslehele jäämist või kunagi hiljem.