Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
243
Vaatamised
16/01/2008 8:03 p.l.
Kui ma dikreeti lähen siis viin tööandjale dikreedi lehe. aga millal tuleb tööandjale teha avaldus lapsehoolduspuhkuseks (mis kestab 3 aastat)? Kas siis kui laps sünnib või siis kui dikreet saab läbi?
16/01/2008 8:10 p.l.
Anna kannatust- mis asi on dikreet? Mis asi on dikreedi leht? Tead, mine vii see dikreedi leht kohe juba täna ära.
16/01/2008 8:11 p.l.
Hiljemalt siis kui sünnitusleht lõppeb.