Jäta menüü vahele
küsimus
 
Notifications
Clear all

küsimus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
243 Vaatamised
(@Malle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4918]

Kui ma dikreeti lähen siis viin tööandjale dikreedi lehe. aga millal tuleb tööandjale teha avaldus lapsehoolduspuhkuseks (mis kestab 3 aastat)? Kas siis kui laps sünnib või siis kui dikreet saab läbi?



   
Tsiteeri
 Epp
(@Epp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Anna kannatust- mis asi on dikreet? Mis asi on dikreedi leht? Tead, mine vii see dikreedi leht kohe juba täna ära.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Hiljemalt siis kui sünnitusleht lõppeb.



   
ReplyTsiteeri