Jäta menüü vahele
Rendifirma?
 
Notifications
Clear all

Rendifirma?

9 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
(@Toivo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5440]

mis asi on rendifirma?
on tal ka kohustusi töötajate ees või ainult õigused? ja kui ta oma tegevuse lõpetab, mis siis saab töölistest?



   
Tsiteeri
(@Toivo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No et keegi siis pole kuulnudki või?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mis asi on rendifirma?
See on see firma kes midagi rendib x isikule

on tal ka kohustusi töötajate ees või ainult õigused?
On kohustusi ja on ka õigused

kui ta oma tegevuse lõpetab, mis siis saab töölistest?
Oleneb olukorrast

Tööjõurendiga tegelevat ettevõtet pead sa vist silmas - sellel on lahtisi otsi veel aga asi edeneb, kasuta otsinguid saad lugemist küll.



   
ReplyTsiteeri
(@Toivo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uurisin pisut aga see pole ikka see, mida teada soovin, kahjuks. Asi lühidalt nii, et mingi firma andis oma ruumid rendile teisele nn firmale, see ütleme nii, et ei saanud hakkama ja lihtsalt lõpetas tegevuse, töölistele jäeti palgad välja maksmata. Tegelikkuses aga toimub sama tegevus edasi aga ainult teise nime all. Eelmisel enam rahalist liikumist ei näidata, kuigi äriregistris on olemas. Et kuidas sellistelt saab midagi nõuda?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõik saab alguse sellest kellega töötajatel töölepingud on sõlmitud, selle käest tuleb ka nõuda.



   
ReplyTsiteeri
 Mae
(@Mae)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

imelik, sa siin enamaltjaolt oskad vastata aga praegu paned mööda. Seega, kui sa ikka küsimusest aru ei saa, ära siis tüki igale küsimusele kohe ka vastama. Või arvad tõesti, et inimene on nii loll, et ei tea, et nõuda tulebki sellelt, kellega leping sõlmitud? Mina saan siit aru, et pole enam kellegilt nõuda, et firmat polegi enam. Kahjuks ei oska ma ka vastata, mida siis ette võtta.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Imelik vastas nii nagu on võimalik vastata. Kui inimene ei oska oma küsimust arusaadavalt lahti kirjutada, siis ei saa ka mingit mõistlikku vastust oodata. Et saada asjatundlikku nõu, selleks tuleb oma probleem ka korralikult lahti kirjutada, mitte küsida, "kas rendifirmal on ka kohustusi". No mida sa sellisele ikka arukat vastad.



   
ReplyTsiteeri
 Mae
(@Mae)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

punkt, sa siis vaata üle imeliku vastus ennem minu kommentaari 23.kuupäeval. oli see normaalne vastus?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis sind Mae küll vaevab?
Mõtlesin, et ei reageeri Mae tobedale ja kadedale postitusele aga nagu näha ei saa kohe mitte vait olla!
Minu vastus oli täiesti normaalne antud olukorras tekstile "a`la mingi fima rendib teisele nn firmale ruume...jne".
Kas sina lugesid küsimusest välja kelle alluvuses töötajad üldse on? EI - on ka sinu vastus aga targutama oled mihkel.
See, et fima nime muudab ei tee teda olematuks/kadunuks veel.
Inimesi mina lolliks ei pea, seda teeb igaüks ise.



   
ReplyTsiteeri