mis asi on rendifirma?
on tal ka kohustusi töötajate ees või ainult õigused? ja kui ta oma tegevuse lõpetab, mis siis saab töölistest?
No et keegi siis pole kuulnudki või?
mis asi on rendifirma?
See on see firma kes midagi rendib x isikule
on tal ka kohustusi töötajate ees või ainult õigused?
On kohustusi ja on ka õigused
kui ta oma tegevuse lõpetab, mis siis saab töölistest?
Oleneb olukorrast
Tööjõurendiga tegelevat ettevõtet pead sa vist silmas - sellel on lahtisi otsi veel aga asi edeneb, kasuta otsinguid saad lugemist küll.
Uurisin pisut aga see pole ikka see, mida teada soovin, kahjuks. Asi lühidalt nii, et mingi firma andis oma ruumid rendile teisele nn firmale, see ütleme nii, et ei saanud hakkama ja lihtsalt lõpetas tegevuse, töölistele jäeti palgad välja maksmata. Tegelikkuses aga toimub sama tegevus edasi aga ainult teise nime all. Eelmisel enam rahalist liikumist ei näidata, kuigi äriregistris on olemas. Et kuidas sellistelt saab midagi nõuda?
Kõik saab alguse sellest kellega töötajatel töölepingud on sõlmitud, selle käest tuleb ka nõuda.
imelik, sa siin enamaltjaolt oskad vastata aga praegu paned mööda. Seega, kui sa ikka küsimusest aru ei saa, ära siis tüki igale küsimusele kohe ka vastama. Või arvad tõesti, et inimene on nii loll, et ei tea, et nõuda tulebki sellelt, kellega leping sõlmitud? Mina saan siit aru, et pole enam kellegilt nõuda, et firmat polegi enam. Kahjuks ei oska ma ka vastata, mida siis ette võtta.
Imelik vastas nii nagu on võimalik vastata. Kui inimene ei oska oma küsimust arusaadavalt lahti kirjutada, siis ei saa ka mingit mõistlikku vastust oodata. Et saada asjatundlikku nõu, selleks tuleb oma probleem ka korralikult lahti kirjutada, mitte küsida, "kas rendifirmal on ka kohustusi". No mida sa sellisele ikka arukat vastad.
punkt, sa siis vaata üle imeliku vastus ennem minu kommentaari 23.kuupäeval. oli see normaalne vastus?
Mis sind Mae küll vaevab?
Mõtlesin, et ei reageeri Mae tobedale ja kadedale postitusele aga nagu näha ei saa kohe mitte vait olla!
Minu vastus oli täiesti normaalne antud olukorras tekstile "a`la mingi fima rendib teisele nn firmale ruume...jne".
Kas sina lugesid küsimusest välja kelle alluvuses töötajad üldse on? EI - on ka sinu vastus aga targutama oled mihkel.
See, et fima nime muudab ei tee teda olematuks/kadunuks veel.
Inimesi mina lolliks ei pea, seda teeb igaüks ise.