Mure selles, et soov on töölt lahkuda aga tööandjaga kokkuleppele ei saa, et varem lepingu lõpetaks.Uus töökoht on olemas ja nemadki ei taha 30 päeva mind oodata.Kui ma võtan haiguslehe selle aja jooksul, kui kehtib see 30 päeva kas siis saan lehe päev-paar ennem ära lõpetada ja ka siis töölepingu?HAiguslehe saamine pole prob.Ja uues kohas käiks 2 nädalasel suusõnalise lepinguga.
Tänan vastuste eest....
miks suusõnalisega? töölepinguid võib sul olla korraga käsil nii palju kui jaksad. enam ei ole ka põhikoha ja kohakaasluse mõistet.
haiguslehel olek läheb jah selle kuu aja sisse, mis pead ette ütlema.
vastus sinu küsimusele: Jah.
Mul tekkis küsimus et kas Haigekassa siis maksab haigusrahad ja samal ajal saab töötaja ka uuest kohast palka? Haigekassa küll sellise asjaga ei lepi ja saab selle Maksuametist hiljem teada....?