Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
328
Vaatamised
Topic starter
29/05/2009 4:47 p.l.
Kui töötaja on saadetud koolitusele välisriiki, mille toimumise aja sisse langevad ka Võidupüha ja Jaanipäev. Kas piisab kompenseerimisest vaba ajaga?
30/05/2009 5:26 p.l.
Nukuteatrist vä? :))
Topic starter
01/06/2009 12:37 p.l.
ise oled nukuteatrist... ;-)) lihtsalt emafirma asub välisriigis ja koolitus toimub seal