Jäta menüü vahele
Tunnipalk
 
Notifications
Clear all

Tunnipalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
330 Vaatamised
(@Murelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6905]

Sooviksin teada kui mul on tunnipalk kas siis õhtused tunnid ja öö tunnid arvutataske siiski suureme protsendiga.ja kas siiski kuu normtundide ületamisel saan 1,5 kordset tunnitasu?
tänud vastajatele



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

õhtu ja öötunnid suurema % arvestusega oleneb kuidas sul töölepingus tunnitasu paigas on kui on eraldi välja toodud, et xh tasu on tõstetud x% võrra või x summa võrra õhtuste ja öötundidel töötamise eest siis eraldi enam suuremat % ei saa. Ja õhtu töö eest kaob seadusest alates 01.07.09 suurem % nõue üldse ära.
Ületnnid tuleb igaljuhul jah tasustada rahas või vabaajaga.



   
ReplyTsiteeri