Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,087
Vaatamised
Topic starter
10/06/2013 3:46 p.l.
Tere,
Kas töötaja peab tegema tööd, kui tööandja on talle jätnud eelnevalt maksmata osaliselt palkasid, puhkuserahasid ja majanduskulusid või tuleb ikkagi vaatamata kõigele tööandja heaks edasi töötada ?