Jäta menüü vahele
Töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

Töölepingu lõpetamine poolte kokkuleppel

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
952 Vaatamised
 Tann
(@Tann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9085]

Kui töandja teeb töötajale ettepaneku töölepingu lõpetamiseks poolte kokkuleppel, kas siis peab hüvitist maksma lisaks või pole see kohustuslik?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole kohustuslik.
Seaduse järgi peab antud juhul maksma lõpparveks saamata töötasu ja kasutamata aegumata puhkuse eest hüvitise.



   
ReplyTsiteeri
(@Huviline)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui TL lõpetamise kuupäevaks on 1 juuli, millal peab tööandja rahad maksma? Kui õigeaegselt ei maksa, mida siis on mul õigus veel nõud.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lõpparve tuleb maksta TL lõppemise kuupäeval.
VÕS viivist saab nõuda.



   
ReplyTsiteeri