Jäta menüü vahele
sinine leht ja lahk...
 
Notifications
Clear all

sinine leht ja lahkumisavaldus

9 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
432 Vaatamised
 hmm
(@hmm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1682]

Plaan töölt ära minna, kehtib sinine leht ja hetkel puhkusel kuni juuni lõpuni, haigusleht peaks kehtima 6 juulini (15 juuni OP ja 3 nädalat peale seda veel) - mis kuupäeval ma peaks esitama lahkumisavalduse, et saaks kuu aega ette teatatud?



   
Tsiteeri
 hmm
(@hmm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui ma näiteks täna panen kirjutan avalduse, et palun vabastada mind töölt omal soovil alates 30 juuni - mis siis saab?



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ära vist seda viga tee. Haiguslehe lõpuni soovitan kindlasti töökirjas olla,sest haiguslehe ajal töölepingu lõpetamine -töötaja algatusel ja poolte kokkuleppel on vist sellised §-d, et haiguslehte ei pruugita maksta. Töölepingu tähtajalise lõpetamise puhul makstakse haigusraha edasi. Ma ei ole küll päris kindel,aga selles olen raudselt kindel,et ära enne haiguslehe lõpetamist küll töölt ära mine. Ootame ehk võtab mõni targem veel sõna,ära kiirusta.



   
ReplyTsiteeri
 hmm
(@hmm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

siis ma peaks vist tegema nii, et arvutan täpselt 3 nädalat peale OP-i kuupäeva ja kirjutan lahkumisavalduse täpselt 1 kuu varem? et päevad klappima panna, võin ma ju arstil paluda haigusleht päev-paar varem lõpetada?



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Töötaja soovil võib lepingu lõpetada igal ajal. Haigekassa maksab haiguslehe välja täies ulatuses, kui see ALGAS lepingu kehtimise ajal. Nii et arvutada miskit vaja ei ole, esita avaldus siis, kui soovid.

Arusaamatu on see, kuidas sa oled ühel ajal nii puhkusel kui haiguslehel?



   
ReplyTsiteeri
 hmm
(@hmm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haiguslehe esitan alles peale selle lõppemist - kas siis puhkus lükkub edasi? kui niikuinii töölt lahkun, pole see puhkuse asi vist enam oluline?



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Ei ole oluline jah, kui sa just ette ei puhka. Ja lehe esitad siis, kui selle arstilt saad.



   
ReplyTsiteeri
 hmm
(@hmm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei puhka ette. suur tänu Teile, kes viitsisid vastata!



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh minu poolt ka ,sain ilma suurema vaevata targemaks! Polnud vaja paberites tuhnida.



   
ReplyTsiteeri