Määratud tähtajaga tööleping saab läbi ja soovitakse sõlmida määramata ajaks tööleping. Kas piisab ainult Lisast "vanale" töölepingule või tuleb sõlmida uus tööleping?
Tänan juba ette!
Töölepingul peaks olema selline lisaleht muudatuste jaoks:
MUUDETUD TÖÖLEPINGU PUNKT :..........
MUUDATUSE TEKST: (määramata ajaks)
MUUDATUS HAKKAB KEHTIMA: (kuupäev mis ajast)
Tööandja: (allkiri) Töötaja:(allkiri)
Uut lepingut ei tohi kohe kindlasti teha, tööraamatus on ju kanne selle olemasoleva lepingu nr ja kuupäevaga. Jõudu!
Muudatuse võib teha, aga võib ka mitte teha. Kui määratud ajaks sõlmitud töölepingu tähtaeg saabub ja pooled ei soovi töölepingut lõpetada, muutub määratud ajaks sõlmitud tööleping AUTOMAATSELT määramata ajaks sõlmitud lepinguks.
Korrektsuse huvides tuleks asi teha kirjalikult, et asi õhus ei oleks ja oleks kõigile kes töölepingu kätte võtavad pilt selge.
Maiega nõus.