Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
245
Vaatamised
16/01/2008 3:18 p.l.
Laotööline on osalise tööajaga tööle võetud, see on ta põhitöökoht ja tulumaksuvabastuse arvestamiseks ka avaldus esitatud. Töötasu tuleb tal ligikaudu 2000.- kuus. Küsimus - kas sots.maksu tuleb tal igakuiselt maksta 891.- või proportsionaalselt brutopalgalt???
16/01/2008 3:26 p.l.
Sots.maksu maksta 891.- krooni kui pole pensioni saaja või õpilane.