Jäta menüü vahele
summeeritu tööaeg -...
 
Notifications
Clear all

summeeritu tööaeg - aasta!

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
260 Vaatamised
 ?
(@?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4914]

Kui summeeritu tööaeg on aasta kas siis võib olla nii,et tehakse üks vahetuse maksumus mille sisse arvestatakse kõik öötöö,töö õhtusel ajal ja ka riigipühal?Lihtsalt vahetuse maksumus ja kõik.Nii,et kes sattub riigipühal tööle ei saagi lisatasu, sest see on juba vahetuse maksumusse sisse arvutatud!(Töö on 24 tundi ööpäevas ja 365 päeva aastas 4inimest).Kuidagi imelik tundub...



   
Tsiteeri
 ?
(@?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ja veel kui nüüd tunni alammäär on 27 krooni ..siis öötöö lisatasu 20% (5.40)?(no maksud pärast maha arvata)



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas teie ettevõttes siis tööaja summeerimise tingimused kooskõlastatud tööinspektoriga, et arvestus periood aasta.

Töölepingus kokkulepitud töötasu sees võib olla ainult töö õhtu-ja öö eest ja see peab olema ka selgelt seal kirjas kui palju tasu suurendati selle tarvis. Pühadel töötamine tuleb eraldi arvestada ja tasuda.
Ületunnid makstakse arvestus perioodi lõpu järel.

20% 27-st on ja 5,40



   
ReplyTsiteeri
 ?
(@?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kaldun arvama,et ei ole nõusolekut tööinspektoriga ja töölepingu mõlemad pooled on ülemuse käes mida ta keeldub kätte andmast.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Väääga kahtlane ettevõte, töötaja tööleping peab olema töötaja käes, pöördu nõu saamiseks TI poole kas telefonitsi http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=830
või mine kohale http://www.ti.ee/?page=120



   
ReplyTsiteeri
 ?
(@?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seda ta on..aga üks küssa veel...kui lepingus on kirjas näiteks, et "Töötajale makstakse töötasu põhipalgana 5000 krooni kuus." ja ei ole lisatud, et see sisaldab töötamist öisel ajal jne...kas siis öötunnid on ka sinna sisse arvatud..tahaks enne endale asjad selgeks teha..



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui on nii kirjas et põhipalk on 5000.- kuus,siis ei ole seal ei öiseid tunde,ületunde ega muud.kui neid tekib tuleb tööandjal need eraldi kinni maksta



   
ReplyTsiteeri
(@kas kellelgil on)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

summeeritud tööajagraafiku näidist?



   
ReplyTsiteeri