Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
304
Vaatamised
Topic starter
07/06/2007 7:14 p.l.
Tere,
Kas keegi oskab vastata, millistel tingimustel maksab Riik sotsiaalmaksu puuetega inimeste eest. Kas ka töövõtulepingu puhul on see kehtiv? Ja milliseid dokumente on siis vaja ja kuidas peaks raamatupidaja sellisel juhul tegutsema?