Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
266
Vaatamised
07/06/2007 5:27 p.l.
Selline probleem-kui puhkuse graafik kinnitati jaanuaris,kas tööandjal on õigus mitte lubada graafikus oleval ajal puhkusele?
Kavas on anda lahkumisavaldus ja siis kaks nädalat hiljem jõuab puhkuse aeg kätte,tahaks nagu seda puhkust ka saada.Ette mõeldes selle peale kui tööandja tahab mingite nõksudega kinni hoida...et kas ta saab mitte lubada puhkusele?Igasuguse tagasiside eest tänulik:)
07/06/2007 6:24 p.l.
Puhkusegraafikut tööandja ühepoolselt muuta ei tohi, ikka ainult kokkuleppel!!!
07/06/2007 6:27 p.l.
Tänud!!!