tere
kuidas tuleks kanda staazi isikuaardile?
Internetsi üleval oleval isikukaardil on koht:
Pidevat tööstaai tööandja juures arvestatakse alates
kas sinna läheb töölepingu järgi töö alustamise kuupäev?
aga mis siis kui inimesel on olnud firmas mitu lepingut? näiteks on tähtajaline leping ja siis tehakse uus leping jne. või muutub ametipositsioon, vahetab ameteid jne. kas siis iga kord läheb uue lepingu kuupäevast alates?
või oleks sinna õigem hoopis panna töötatud päevade arv?
Tööstaazi arv. tööandja juures alates firmasse tööle asumise kuupäevast ja ongi kõik.
Mina veel . Kõik need muutused nagu ametikoht palk jne. tehakse ikka ühe ja sama lepingu peal kus on kirjas MUUDATUSED, mitte ei tehta uut lepingut.
Kas sain õieti aru. panen siis lihtsalt selle kuupäeva, mis on töölepingu järgi töö alustamise kuupäev?
Täpselt!!!