Jäta menüü vahele
Sünnituspuhkusest
 
Notifications
Clear all

Sünnituspuhkusest

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
347 Vaatamised
 Airi
(@Airi)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2683]

Ma töötan alates 03.03.2006 OÜ-gus maaklerina.Tööle olen võetud poole kohaga, 1550kr. Kui lähen raseduspuhkusele, siis kui palju peab firma maksma mulle kuus või maksab riik?



   
Tsiteeri
 A
(@A)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sünnitushüvitist maksab haigekassa sinu eelneva aasta sots.m.-ga maksustatud tulude järgi.
Vanemahüvitist maksab samuti riik sinu eelneva aasta sots.m.-ga maksustatud tulude järgi.



   
ReplyTsiteeri
 B
(@B)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Firma ei pea sentigi maksma, Haigekassa maksab sünnitushüvitist 51,66 kr päeva kohta miinus maksud.



   
ReplyTsiteeri