Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
347
Vaatamised
Topic starter
03/05/2006 5:03 p.l.
Ma töötan alates 03.03.2006 OÜ-gus maaklerina.Tööle olen võetud poole kohaga, 1550kr. Kui lähen raseduspuhkusele, siis kui palju peab firma maksma mulle kuus või maksab riik?
03/05/2006 6:03 p.l.
Sünnitushüvitist maksab haigekassa sinu eelneva aasta sots.m.-ga maksustatud tulude järgi.
Vanemahüvitist maksab samuti riik sinu eelneva aasta sots.m.-ga maksustatud tulude järgi.
03/05/2006 9:31 p.l.
Firma ei pea sentigi maksma, Haigekassa maksab sünnitushüvitist 51,66 kr päeva kohta miinus maksud.