Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
349
Vaatamised
03/05/2006 4:59 p.l.
kui isik on lapsepuhkusel kas siis reservi arvutamisel tuleb igal aastal muuta palganumbrit mille alusel seda arvutada? Või jääb see palganumber kui isik töölt ära jäi.
Kuidas teie seda teete?
04/05/2006 6:08 p.l.
pole ju probleemi, mis palganumber aluseks võetakse, see ju arvestuslik ja puhkusele minekul arvestatakse vastavalt sellele, mis tema palk antud ajahetkel on.