Kuidas lõpetada veel sõlmimata tööleping, töötaja haigekassas arvele võetud, töötas nädala, siis jäi haiguslehele nädalaks ja nüüd teatas, et ei tule enam tööle (haiguslehe saatis postiga, millel trükitud paberilipakas juures kahe sõnaga: enam ei tule, telefonile ei vasta, ). Plaanis oli tööleping sõlmida, aga ei jõutud selleni, kuna jäi haiguslehele.
Lõpetad kirjalikult sõlmimata TL kirjalikult. Kõik muud nõuded on samad, mis kirjalikult sõlmitud TL lõpetamiste puhul. Erandina tuleb tööraamatusse kirjutada kande aluseks "TLS § 28 lg 1" ja "Suuline tööleping"
Tööraamatusse võib ju märke teha ainult töötaja soovi korral, seega kahtlen selles soovituses. Kas sobiks, kui lõpetada sõmimata tööleping käskkirjaga ja tööraamatusse märgin käskkirja numbri?
tiiu
Mitte võib vaid see on tööandja kohustus selline märge teha.
Selle töö tegemiseks on hädavajalik lugeda läbi sotsiaalministri määrus 07.10.2004.a. nr. 112.
Tänan anne. Päikest.
Tänud teevad südame soojaks. Tore, et abi oli. Päikest Sullegi.