Jäta menüü vahele
suusõnaline kokkule...
 
Notifications
Clear all

suusõnaline kokkulepe

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
411 Vaatamised
 ele
(@ele)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 54
Topic starter   [#8059]

tere,

Kuidas ma peaks käituma, kui tööle võttes sai kokkulepitud, et iga aasta algus saan müügipealt protsendi, kuid see ei saanud lepingusse kirja. Nüüdseks olen koondatud ja ülemus ei tahtnud sellest juttugi teha. Mida teha? Mis võimalused mul on ?



   
Tsiteeri
(@leping)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tere! Võimalusi praktiliselt polegi. Ka uue TLS-i järgi eeldatatakse, et see, mis saab alguses suuliselt kokku lepitud kinnitatakse kirjaliku lepinguga. Kui Teil on tunnistajaid, kes lubadust kinnitavad, siis võibolla on võimalik ka midagi tõestada aga seegi väike lootus. Lõpparve saate selle järgi, mis töölepingus kirjas.



   
ReplyTsiteeri