Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
400
Vaatamised
22/10/2010 2:41 p.l.
Kokkuleppel tasustamata puhkus. Sots min ei pea ju maksma kui alla 3a laps kodus (sünnitunnistusel isana ka kirjas)?
22/10/2010 3:37 p.l.
Ei pea jah.