Jäta menüü vahele
tähtajalisest tööle...
 
Notifications
Clear all

tähtajalisest töölepingust etteteatamine

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
797 Vaatamised
(@tõnis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8061]

tere!

Kas on õige, et tähtajalise töölepingu lõppemisest ei pea ette teatama?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah õige.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga kui tähtaeg on piiratud mitte konkreetse kuupäevaga,vaid a la puhkuseperioodi lõpuga või ajutise töömahu suurenemisega? Kas piisab kui teatada 14 päeva ette?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuna TL sõlmimisel olid juba osapooled teadlikud töösuhte ajutisusest ning selle lõppemisest x sündmuse saabumisel siis ei pea ette teatama aga loomulikult võib ja 14p on selljuhul küll igati piisav aeg.



   
ReplyTsiteeri