Jäta menüü vahele
Väike töökoormus
 
Notifications
Clear all

Väike töökoormus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
408 Vaatamised
(@kusti)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#8062]

Kui tootmises on tulnud hooajalisusest tingitud väiksem nõudlus, kuidas oleks mõistlik toimetada töötajatega. Saata sundpuhkusele?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sundpuhkust pole enam olemas.
Eks tuleb töötajatega läbirääkida mis oleks mõlemale poolele mõistlik. TLS§37 rakendamine hooajalise iseärasuse korral rakendada pole ka õige. Kui töötajad pole see aasta veel põhipuhkusel olnud siis võiks ju seda esimesena kasutada.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töötajatele tuldi vastu et nad saaksid ikka suvel ka puhata, seetöttu pole väga palju põhipuhkust järel. Kui nad koju saata siis peaks keskmist maksma? või kui saab kokkuleppele et on tasuta puhkusel?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah tööseisaku eest tuleb maksta. Tasustamata puhkust võib kaaluda küll kui saab kokkuleppele.



   
ReplyTsiteeri