Jäta menüü vahele
täiendavad lapsepäe...
 
Notifications
Clear all

täiendavad lapsepäevad

9 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3194]

Kui lahkun töölt, kas tööandja peab hüvitama
ka täiendavad lapsepäevad, mida ma pole kasutanud või see siiski rahalisele hüvitamisele ei kuulu?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei pea hüvitama, sest lapsepäevi saab kasutada ainult jooksval aastal st. ei kanta isegi järgnevale aastale edasi seega töötaja oma rida kui võimalust ei kasutanud.



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui küsimus selles kes hüvitab lastepäevad, siis tööandja maksab töötajale juid tööandjale hüvitab kulutused riik.
Ma tean et see on küll töötaja rida kui kasutamata jäid need päevad kuid tean ka seda, et raamatupidajad ei innusta just neid päevi kasutama, sest nad ei viitsi pabereid täita.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Raamatupidaja ei peagi töötajal järel käima ja meelde tuletama, et to kasutaks oma lapsepäevi. Kui üks vanematest ei saa seda jooksval aastal mingil põhjusel teha võib seda teha teine vamem aga seda peavad vamemad ikka ise jälgima ja soovima.

PUHKUSESEADUS §30. Täiendav lapsepuhkus
(2) Emale või isale antakse tema soovil igal tööaastal täiendavat lapsepuhkust:
1) kolm kalendripäeva, kui tal on üks või kaks alla 14-aastast last;
2) kuus kalendripäeva, kui tal on kolm või enam alla 14-aastast last või vähemalt üks alla 3-aastane laps.



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asi ei olegi selles et keegi peab jälgima vaid selles, et konkreetne näide oma kunagise raamatupidajaga kui firma 4 lapseline ema tahtis oma 6 päeva lisapuhkust välja võtta. Tekkis suur skandaal, et parem maksan ise talle selle raha ja summa mis riigilt saab on väike jne. Olen kuulnud, et ka mujal tekkinud sarnaseid olukordi...lõppkokkuvõtes on ju lihtsam loobuda oma 3-st päevast kui seda hala kuulata.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nn. lastepäevad ( 66.- päev) ei kuulu töölt lahkumisel Sulle hüvitamisele. Lastepäevade mõte ei ole ju tegelikult rahas vaid et olla mõni päev lastega rohkem koos, kui seda võimaldab põhipuhkus.
Raamatupidaja peab koostama vaid ühe vormikohase paberi Sotsiaalkindlustusametile ja hiljem tegema kande raha laekumise osas.ei usu et see ühelegi raamatupidajale üle jõu ja oskuste käib.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eks ta ole jah kus kuidas ja kindlasi mõni raamatupidaja ka viriseb kui peab paar liigset liigutust tegama aga mina tean ka selliseid firmasid kus lapsepuhkuse päevadega ei ole üldse probleeme.



   
ReplyTsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Raamatupidajana pole küll sellist probleemi ette tulnud, pigem töötajad ei taha selle vähese rahaga kodus olla. Siin küll ei tohiks meid virisejateks nimetada...



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

V.a. Ma konkreetne probleem oli vaid minu endises raamatupidajas, siinkohal ei tohiks puudutatuna tunda ennast need raamatupidajad kellel on kõik korras:)



   
ReplyTsiteeri