Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
258
Vaatamised
Topic starter
30/07/2007 6:28 p.l.
kas on nii, et kui lapsehooldusel olev töötaja tahab töölepingu lõpetada, siis enne peab ta käskkirja alusel tööle ennistama ehk et katkestama oma lapsehooldusepuhkuse?
30/07/2007 7:14 p.l.
Kui töötaja soovib töölepingut lõpetada annab ta lihtsalt vastavassisulise avalduse ja kõik.Mingeid käskkirju ei ole vaja teha,sest ta on ju firma töötajate nimekirjas ja järelikult ennistamiseks puudub igasugune põhjus.