Jäta menüü vahele
Kuidas on õige, kui...
 
Notifications
Clear all

Kuidas on õige, kui töötaja tahab katkestada oma lapsehoolduspuhkuse ?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
253 Vaatamised
(@Katrin)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4223]

Palun abi, töötaja on alates 22.05.2006 lapsehoolduspuhkusel, aga ta tahab selle katkestada ja välja võtta oma kasutamata jäänud puhkusepäevad ja vormistada ennast tagasi tööle. Kuidas on õige, kas ta peab enne siiski vormistama ennast tagasi tööle ja siis alles saab anda talle ka 28 p puhkust? või saab enne puhata 28 päeva ja siis tööle ?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina arvan,et töötaja peaks esitama avalduse millega ta soovib lapsehoolduspuhkust katkestada ja samast kuupäevast jääda korralisele puhkusele. Selle avalduse põhjal peaks saama vormistada käskkirja lapsehoolduspuhkuse kas siis lõpetamise või katkestamise kohta ja ka korralise puhkuse vormistada. Ma ei sanud päris täpselt aru kas töötaja soovib lapsehoolduspuhkust ainult katkestada või lõpetada sellepärast panin 2 varianti.



   
ReplyTsiteeri