Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
331
Vaatamised
18/08/2009 7:07 p.l.
Kas 2010 aasta puhkuseavaldustel peaks olema juba perioodiks kalendriaasta või on õige nii, et 2010 on puhkuse perioodiks veel tööaasta ja 2011 kalendriaasta?