Jäta menüü vahele
Tööaasta vs kalendr...
 
Notifications
Clear all

Tööaasta vs kalendriaasta

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
 Mann
(@Mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7154]

Kas 2010 aasta puhkuseavaldustel peaks olema juba perioodiks kalendriaasta või on õige nii, et 2010 on puhkuse perioodiks veel tööaasta ja 2011 kalendriaasta?



   
Tsiteeri