Jäta menüü vahele
tööettevõtuleping/ ...
 
Notifications
Clear all

tööettevõtuleping/ dekreetrahad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
897 Vaatamised
(@Vicky)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#705]

2003 aasta oktoobrini töötasin töölepinguga. see aasta paar kuud olen töötanud tööettevõttelepinguga, mis sõlmitakse kuuks ajaks korraga. kui dekreeti minnes on kehtiv tööettevõtuleping ja on ka Haigekassas kindlustus, kas siis on õigus saada dekreetrahasid? kas keegi oskab nõu anda?



   
Tsiteeri
(@triin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haigusrahasid makstakse ainult TÖÖLEPINGUGA töötavatele töötajatele.
töövõtulepinguga nin käsunduslepinguga töötajatel ja juhatuse liikmetel võib olla ravikindlustus, pääsevad tasuta arstile ja operatsioonile, kuid haigus- jmt.lehe alusel neile raha ei maksta.



   
ReplyTsiteeri