Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
897
Vaatamised
Topic starter
25/03/2004 5:51 p.l.
2003 aasta oktoobrini töötasin töölepinguga. see aasta paar kuud olen töötanud tööettevõttelepinguga, mis sõlmitakse kuuks ajaks korraga. kui dekreeti minnes on kehtiv tööettevõtuleping ja on ka Haigekassas kindlustus, kas siis on õigus saada dekreetrahasid? kas keegi oskab nõu anda?
26/03/2004 10:36 e.l.
haigusrahasid makstakse ainult TÖÖLEPINGUGA töötavatele töötajatele.
töövõtulepinguga nin käsunduslepinguga töötajatel ja juhatuse liikmetel võib olla ravikindlustus, pääsevad tasuta arstile ja operatsioonile, kuid haigus- jmt.lehe alusel neile raha ei maksta.