Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
887
Vaatamised
Topic starter
25/03/2004 4:05 p.l.
Tähtajaline tööleping on muutunud tähtajatuks eelmise tööandja ajal.
Kuiads käitub uus tööandja töötajaga? Ta ju arvab, et tal on tähtajatu tööleping!
25/03/2004 4:37 p.l.
Väga huvitav, aga arvamine ei maksa praeguses Eesti Vabariigis küll mitte midagi. Kui on leping, siis on leping. Teadupärast on töölepingud tavaliselt ikka kahepoolsed. Nii et, otsige enda pool üles.